Nettleseren støttes ikke av khio.no, og siden kan vises feil. Vennligst oppgrader til en moderne nettleser. Hvis dette ikke er mulig, prøv å skru av javascript. Siden vil bli da enklere, men for det meste fungere.

Støttede nettlesere: Chrome 92, Firefox (Android) 90, QQ browser 10.4, UC browser 12.12, Android WebView 92, Baidu 7.12, Chrome 92, Chrome 91, Chrome 90, Edge 92, Edge 91, Firefox 91, Firefox 90, Firefox 89, Firefox 78, Internet Explorer 11, Safari/Chrome (iOS) 14.5-14.7, Safari/Chrome (iOS) 14.0-14.4, KaiOS 2.5, Opera Mini, Opera Mobile 64, Opera 78, Opera 77, Safari (MacOS) 14.1, Safari (MacOS) 14, Safari (MacOS) 13.1, Samsung 14.0, Samsung 13.0

Javascript er skrudd av. khio.no bør fungere, men med et enklere grensesnitt.

Utstilling

Avgang 2021: Bachelor design / Master design

Avgang 2021: Bachelor design / Master design

19 master- og 33 bacheloravgangsstudenter viser sine arbeider i en digital utstilling.

Velkommen til avgangsutstillingen for avdeling design på Kunsthøgskolen i Oslo!
På grunn av enda et ekstraordinært år med covid 19-pandemien, er årets avgangsutstilling utelukkende digital, og du ser den her fra 11. juni kl. 16.00.

Avdeling design tilbyr utdanning på master- og bachelornivå i grafisk design og illustrasjon, kles- og kostymedesign, interiørarkitektur og møbeldesign.

Følg Designavgang 2021 her

Avgangsstudenter i bachelor interiørarkitekturog møbeldesign:

Therese Braaten @t.bjorkholen
Vega Drake Carlsson @vega.des
Christine Dybing @christinedybing
Johnny Huynh Vo 
@johnny.huynh
Jennifer Lundinne @jennifer_lundinner
Bill Mobech @blip_mob
Marte Elise Nesdal @martenesdal
Julie Martine Paulsen  @juliempaulsen
Frida Kaul Varøystrand

Avgangsstudenter i bachelor grafisk design og illustrasjon:
Jenni Friis Bjørgli @jennifriisb
Levi Holt Bratland @leviholtbratland
Maria Telle Brendmoe @Tellemotegninger
Lina Nordstoga Gröhn
Fredrik Siring Gusland @fredrikerglad
Sara Hjardar @elfentrank
Kine Kolstad @KineKolstad
Julie Kristensen @juliekristenssen
Lotta Köhler @Lottalisbet
Markus Langen @Markuslangen
Svein Werner Lyngmyr @Sveinwl
Henriette Osnes @Henriettetosnes
Snorre Log Skage @Kanikkeklagepaalogskage

Avgangsstudenter i bachelor kles- og kostymedesign:
Marlene Bakke @marlenebak
Emma Helleren Campbell @emzicat
Thomas Espeland @thomasespeland
Albin Granaas @albingranaas
Alexander Gåsbakk @glalax
Weronika Ellen Irena Høkaas @zhokstudios
Erika Nilsson @h8.h8.h8.94
Verena Romer Iversen @buss4tog
Maja Saverman @1995__05__05
Christopher Stangeby @stingby
Annikken Wilhelmsen @annikkenw
Linn Øymo @linnoeymo

Avgangsstudenter i master design:
Johannes Barlaup Jellum 
Jiang Chuan
Yuchen Duan
Karianne Caspara Haagensen
Tina Haagensen @tina_haagensen
Ida-Marie Højris @ida.marie.hoejris
Rintaro Iino @rintaro_iino
Tiril Haug Johne @tirilhjohne
Herman Kathle Ødegaard @hermanmedpenger
İlayda Keskinaslan @ikeskinaslan
Tonje Lona Eriksen @tonjelona
Tie Li
Shubham Mehra @smehra_work
Victoria Ydstie Meyer @le_bleu
Lisa Kristindatter Mortensen
Pinelopi Spanou
Benjamin Valand @benjaminvaland
Kristiina Veinberg @krisveinberg
Bror August Vestbø @broraugust

Med forbehold om endringer.
Siden er under arbeid og oppdateres fram mot utstillingsåpning.