Nettleseren støttes ikke av khio.no, og siden kan vises feil. Vennligst oppgrader til en moderne nettleser. Hvis dette ikke er mulig, prøv å skru av javascript. Siden vil bli da enklere, men for det meste fungere.

Støttede nettlesere: Chrome 92, Firefox (Android) 90, QQ browser 10.4, UC browser 12.12, Android WebView 92, Baidu 7.12, Chrome 92, Chrome 91, Chrome 90, Edge 92, Edge 91, Firefox 91, Firefox 90, Firefox 89, Firefox 78, Internet Explorer 11, Safari/Chrome (iOS) 14.5-14.7, Safari/Chrome (iOS) 14.0-14.4, KaiOS 2.5, Opera Mini, Opera Mobile 64, Opera 78, Opera 77, Safari (MacOS) 14.1, Safari (MacOS) 14, Safari (MacOS) 13.1, Samsung 14.0, Samsung 13.0

Javascript er skrudd av. khio.no bør fungere, men med et enklere grensesnitt.

Utstilling

Avgang 2021: Bachelor medium- og materialbasert kunst

Avgang 2021: Bachelor medium- og materialbasert kunst

Her kan du se opptak fra utstillingsåpningen til avgangsstudentene ved bachelorstudiet i medium- og materialbasert kunst, der du også kan se arbeidene til hver enkelt student.

Årets avgangskull på Bachelor i medium- og materialbasert kunst har gjennomført sitt siste studieår på en måte ingen andre studenter ved KHiO har gjort før dem. Den sosiale nedstengingen av Oslo har ført til materialbasert undervisning via skjerm, presentasjoner via skjerm og produksjon av arbeid under stor grad av selvstendighet, og under alle de ulike omstendigheter som vi har ulike studenter. 

På tross av alle utfordringer, har de nå gjennomført eksamen, via skjem, og kan stolt presentere sine avgangsprosjekter i den fysiske utstillingen Avgang 2021: Bachelor i medium- og materialbasert kunst ved KHiO.

Utstillingen er koordinert av Verena Winkelmann.

Her presentert for deg via skjerm.

.


Se også nettsiden artandcraft2021.com med dokumentasjon av de to avgangsutstillingene på avdeling kunst og håndverk.

Avgangsstudenter i bachelor medium- og materialbasert kunst:

Joanna Alm @joannaloveshorses 
Nanna Vang Amstrup @nanna_gunhild_amstrup 
Karin Annasdotter @karin.annasdotter 
Anna Byström @annaenglajosefin
Linn Monica Børresen @linnmonicaborresen
Benedicte Dahm @benedicte_dahm
Josephine Echer @phineart98 
Mari Firing Aardal 
Linda Flø @weareyouaretheyare 
Marit Skevik Fujiwara  
Dona Ardiana Gashi @donagashi.no
Leban Hussein @leestudio__
Susanne K Johansen @susannekj 
Øyvind Rustad Johansen @oyvindrjkeramikk
Elias Kallestein @elias_kallestein
Øystein Lønvik @lonvikoystein
Andrea Veiden @andreaveiden
Hallvard Nuland
Ingvild Kristine Reinton @spinngvild
Sigvei Ringvold @myselitt
Grete Riseng @greteriseng
August Rosenlund Kvam @august_rosenlund_kvam
Selina Schnoor @selina_schnoor
Sara Skorgan Teigen @saraskorganteigen
Ina Vang @inavangina
Kaia Marlen Weiss @kaiahalvweiss
Veronika Öberg @veronika.magdalena.oberg

Med forbehold om endringer.
Siden er under arbeid og oppdateres fram mot utstillingsåpning.